Відбулися установчі збори обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

18 квітня 2012 року в Івано-Франківську за сприяння обласної ради відбулися установчі збори зі створення обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Відкриваючи збори, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич зазначив, що з метою ефективного здійснення сільськими, селищними радами своїх повноважень, узгодження дій щодо захисту прав та інтересів територіальних громад, сприяння місцевому і регіональному розвитку ще у 2009 році було утворено Всеукраїнську асоціацію сільських та селищних рад. Нещодавно до обласної ради звернувся голова Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад Богдан Гусак з проханням сприяти в утворенні обласного відділення Асоціації. Тому обласна рада ініціювала, відповідно до вимог Статуту Асоціації, проведення Установчих Зборів уповноважених представників районних відділень Івано-Франківської області – членів Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

На Установчі Збори прибули 11 голів районних відділень Асоціації та по три представники місцевих рад – членів Асоціації від кожного району.

Перший заступник голови обласної ради Василь Гладій поінформував учасників установчих зборів, що загалом до Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад входить 253 з 477 сільських та 13 з 24 селищних рад нашої області, об’єднаних в 11 районних Асоціацій.

Рішенням Установчих Зборів головою Івано-Франківського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад обрано Старунського сільського голову Івана Мосюка, заступником голови – Узинського сільського голову Оксану Шалауту.

orada.if.ua

Share