Ігор Насалик запрошує на свій округ Олега Тягнибока

Міський голова Калуша Ігор Насалик буде балотуватися на виборах до Верховної Ради по своєму рідному Калуському округу, де він уже показував високі результати. Про це він розповів у інтерв’ю “Газеті по-українськи”.

“Я буду балотуватися по Калуському округу. Свого часу я тут набрав найкращий результат по Україні на парламентських виборах. А на виборах мера позаторік — 92%”, — зазначив Ігор Насалик.

Також діючий мер Калуша висловив впевненість з приводу проходження “Громадянської позиції” до Верховної Ради на чергових парламентських виборах і висловив свою впевненсть у електоральній підтримці калушан.

“Я конкурентів не боюся. Запрошую на свій округ Олега Тягнибока. Хай доведе силу і позицію своєї партії на батьківщині Степана Бандери”, — зазначив мер Калуша.

Також мільйонер Ігор Насалик наголосив на тому, що свій капітал він заробив чесним шляхом, податки сплачує і не реєструє, як більшість нардепів, власне майно на своїх родичів.

На запитання: “Що ви готові дати “Громадянській позиції”, крім грошей?”, заступник голови “Громадянської позиції” Анатолія Гриценка — Ігор Насалик відповів:

— Хто вам сказав, що я збираюся давати гроші? Ми домовилися, що це буде єдина політична сила, що не залежатиме від жодної промислово-фінансової групи. Щодо кадрового ресурсу, то на останніх місцевих виборах Українська партія посіла десяте місце за кількістю депутатів. Ми, як і “Свобода”, провели п’ять міських голів. А пробували свої сили тільки в одній області. Поки що не виходили на всеукраїнський рівень, бо не було таких фінансів, як у інших партій. Не мали можливості виставити таку кількість біґ-бордів, замовляти рекламу на телебаченні. Це десятки мільйонів доларів. Але активно використовували спілкування наших кандидатів із людьми. Це привело нас до думки, що національно-демократичні сили повинні об’єднуватися.

Share