Прокуратура Івано-Франківська не порушуватиме кримінальну справу стосовно "Беркуту"

Прокуратура Івано-Франківська не порушила кримінальну справу стосовно працівників спецпідрозділу "Беркут". Нагадаємо, в ніч з 21 на 22 січня 2012 року, компанія із трьох пар (віком від 30 років), одна з яких приїхала зі Львова в гості, вирішила відпочити в нічному клубі «Пасаж Гартенбергів». Однак, охорона закладу відмовила їм у цьому, у зв’язку із не проходженням, так званого, «фейсконтролю».

При спробі в коректній словесній формі вияснити причину заборони відвідати клуб, працівники міліції, а саме, працівники підрозділу «Беркут» виштовхали відвідувачів клубу на вулицю, супроводжуючи нецензурною лайкою.

Після чого, троє чоловіків, які навіть не намагалися чинити опір, були повалені на землю. В лежачому положенні, вже з кайданками на руках, вказані чоловіки були жорстоко побиті ногами працівників підрозділу «Беркут», в тому числі і по голові.

"Проведена перевірка засвідчила, що міліціонери РМОП "Беркут" діяли при виконанні своїх службових обов’язків та у межах службових повноважень", - наголосили у прокуратурі.

"Беручи до уваги те, що під час проведення перевірки не здобуто фактів, які б вказували на перевищення своїх службових повноважень міліціонерами РМОП «Беркут», прокуратурою Івано-Франківська не порушено кримінальну справу стосовно працівників міліції", йдеться у повідомленні прокуратури.

Фіртка Іф.уа.
Share