Ігор Насалик обіцяє "накрити" всі мажоритарні округи Івано-Франківщини

Голова Української партії, міський голова Калуша Ігор Насалик прокоментував підготовлений Комітетом виборців України публікацію "Хто є хто на мажоритарці: Івано-Франківська область".

“Українська партія на Прикарпатті має своїх представників в усіх органах місцевого самоврядування, включаючи обласну раду. З не меншими амбіціями ми готуємось до майбутніх парламентських виборів, у нас є достойні кандидати, які будуть брати участь у виборах у всіх мажоритарних округах області”, — апелює до голови КВУ ОЛександра Черненка лідер Української партії.

“Перелік політичних сил, які за версією Комітету виборців представляють імовірні кандидати, примушує замислитись, — зазначає Ігор Насалик. — Тут і «Свобода», і «Фронт змін», і «Батьківщина», і навіть УПР «Собор», про існування якого вже забули навіть старожили політичних тусовок. Не згадується тільки Українська партія, яка є однією з найпотужніших політичних сил на Прикарпатті”.

Доплачувати за замовну «аналітику» Українська партія нікому не буде.

“Ми твердо знаємо, що і без реклами Комітету виборців зможемо вагомо представити наш край в українському парламенті. Все інше хай залишиться на совісті пана Черненка, який компрометує ще донедавна поважну громадську організацію, а заразом і так звану об’єднану опозицію”, — стверджує голова Української партії Ігор Насалик, повідомляють вікна.

Bікна

Share