В Івано-Франківську встановили меморіальну дошку Патріарху УГКЦ Йосипу Сліпому (фото)

З нагоди відзначення 120-ї річниці від дня народження Патріарха УГКЦ Йосипа Сліпого в Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки, встановленої на фасаді будинку Незалежності, 179Б, що поруч вулиці Йосипа Сліпого за участю представників обласної і міської влади, а також громадськості міста.

Відкривали пам’ятну дошку Йосипу Сліпому Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, секретар міської ради Руслан Марцінків та заступник міського голови Михайло Верес.

Преосвященний Владика Володимир у співслужінні з отцями УГКЦ освятив меморіальну дошку. У вітальному слові він зазначив, що Патріарх Йосиф заклав основи патріаршого устрою, до якого прямує УГКЦ і є для нас добрим та ревним прикладом любові до Бога, Святої Церкви, Батьківщини. Далі слово мали представники влади міста та області. Так, звертаючись до громади міста, секретар міської ради Руслан Марцінків подякував усім, хто долучився до встановлення пам’ятної дошки Йосипу Сліпому та не залишився байдужим до святкового дійства.

По завершенні урочистого освячення в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулась святочна академія з відзначення 120-річчя з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого.

http://firtka.if.ua

 

Share