Роман Іваницький: Добре, що у новій пенсійній системі визначено механізм запровадження накопичувального рівня

Нещодавно к своєму виступі в Парламенті Президент наголосив на впровадженні в Україні справедливої системи адресної соціальної допомоги.

Заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький, який курує гуманітарну сферу Івано-Франківщини, вважає, що ця адресна допомога від держави має бути добре порахованою, "щоб кожна людина, кожен платник податків відчув, що піклуються саме про нього, про його сім»ю".

"Це також вже добре, що у новій пенсійній системі визначено механізм запровадження накопичувального рівня",- вважає Роман Іваницький.

Проте він переконаний: щоб домогтися бездифіцитного Пенсійного фонду, який «роками має дірки», треба якнайшвидше прийняти ряд законів, на чому наголосив Глава держави у своєму зверненні до парламентарів.

Зокрема, потрібні закони про перерозподіл ставки внеску на пенсійне страхування між роботодавцем та працівником, про порядок призначення та індексації пенсій, створення рівних умов такої індексації, незалежно від закону, за яким пенсія була призначена тощо.

Довідково. Державним бюджетом України на 2012 рік передбачено збільшення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 820 грн. у січні до 884 грн. у грудні.

firtka.if.ua


Share