У Яремчі діє оперативний штаб

У зв’язку з різким похолоданням на Яремчанщині прийняті заходи з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій. Так, відповідно до розпорядження голови Яремчанської міської ради Василя Онутчака від 01 лютого 2012 року № 15-р створено оперативний штаб із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення та комунальної інфраструктури, і вжиття вичерпних заходів щодо попередження можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з різким зниженням температури у цей період.

Очолив штаб перший заступник Яремчанського міського голови Юрій Бодоряк. Затверджено персональний склад оперативного штабу. Налагоджено зв'язок між черговими працівниками, який здійснюється через оперативно-чергову службу відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Яремчанської міської ради, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи міськвиконкому і міського відділу УНВС.
За інформацією начальника відділу житлово-комунального господарства Яремчанського міськвиконкому та заступника голови штабу Юрія Сіщука, керівники комунальних підприємств належним чином  виконують покладені на них функції. Особливе навантаження у зв’язку з похолоданням випало на виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства. Завдяки добре злагодженій роботі працівників цієї установи, проводиться цілодобове чергування та роботи щодо запобігання замерзання водозабору. У цілому, всі комунальні установи працюють у посиленому режимі. З початку настання сильних морозів  не відбулося жодних нештатних ситуацій, все функціонує в нормальному режимі.
Варто теж зазначити, що у Яремчі діє пункт обігріву біля міської автостанції, який для зручності громадян нещодавно був перенесений з території Яремчанського міського відділення УМНС. За прогнозами синоптиків очікується друга хвиля похолодання, але поспілкувавшись з відповідальними особами з питань запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, можемо бути впевнені - все буде гаразд.

Всеволод КИСІЛЕВСЬКИЙ
Регіональний часопис "Яремчанський вісник"
Share