Михайло Вишиванюк: Кожну реформу потрібно робити продумано, щоб вона принесла користь людям

Майже п’ять років тому в Україні пробували робити територіальну реформу. Тепер чуємо, що в Харківській області знову порушують це питання.

На думку голови Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка реформи конче необхідні, але кожну реформу потрібно робити продумано, щоб вона принесла користь людям.

"А то ми деколи починаємо щось робити, а потім дивимося, що ми зробили. Наприклад, в області почалася реформа в галузі медицини, - каже очільник області. - Ми не скорочуємо жодної лікарні, ми, навпаки, робимо чотири потужні територіальні (а якщо вдасться, то п’ять) медичні центри, які будуть оснащені найсучаснішим медичним обладнанням, де би наші люди могли пройти діагностику і не їхати на лікування до Києва, Австрії чи Німеччини. Оце реформа! А бездумно скорочувати ліжка, закривати лікарні і називати, що це реформа – це дурість. Ми цього робити не будемо".

"Що стосується населених пунктів… Я завжди в своїх діях підтримував життя найменшого села. Але є закономірний процес скорочення сільського населення і збільшення міського населення, який ні Вишиванюк не змінить, ні хто інший. Це закономірні процеси розвитку суспільства. Але разом зі знаннями стратегічного глобального розвитку суспільства ми повинні враховувати особливості нашого регіону, наші традиції і берегти кожен населений пункт", - наголосив Михайло Вишиванюк.

firtka.if.ua

Share