Пункт обігріву в Яремчі - допоможе всім.

З метою попередження випадків переохолодження громадян у період сильних морозів по всій території України були відкриті тимчасові пункти обігріву.

З цього приводу в нашому місті було проведені екстрені наради та створено оперативний штаб із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення. Голова штабу, перший заступник яремчанського міського голови Юрій Бодоряк зазначив, що з ініціативи міської влади та Яремчанського МВ УМНС з 27 січня в місті Яремчі розгорнуто пункт обігріву, кошти на утримання якого надаються із резервного фонду міського бюджету. « Звертаюсь до всіх мешканців нашого краю особливо в період сильних холодів не будьте байдужими до людей, при потребі надайте допомогу тим хто цього потребує. Для прикладу до міської влади звернувся підприємець Йосип Петрович Гошовський, який погодився за власні кошти відкрити пункт обігріву у власному готелі «Горгани». Тож честь і хвала таким ініціативним людям, хотілося, щоб це були непоодинокі випадки. Загалом ситуація в нашому краї під контролем, ніяких аварій чи поломок  пов’язаних із низькими температурами не зареєстровано. Єдине, що можна відзначити це пониження тиску газу, але це не наша ділянка тож вплинути на цей процес ми не можемо»,- підкреслив Юрій Олексійович.

Вищезгаданий пункт обігріву знаходиться на території Яремчанського міського відділення УМНС (пожежної частини), біля центральної дороги. Знайти його допоможуть поруч розміщені вказівники. Отож відвідавши намет цього пункту, ми пересвідчилися, що при -10°с на вулиці всередині була температура десь в районі +18°с. У наметі розміщено три ліжка, стіл та опалювальний прилад на дровах («буржуйка»). Окрім того, люди, в яких виникне потреба зігрітися, матимуть можливість також випити гарячого чаю з печивом, скуштувати бутерброди з консервами.

Зі слів начальника Яремчанського міського відділу УМНС в області Ігоря Онищака в даному пункті обігріву проводиться цілодобове чергування із залученням медичного працівника.

«За період від п’ятниці до сьогодні (31 січня) до нас, на щастя, не зверталися люди, яким була потрібна допомога. Можливо, це пов’язано з тим, що у нас немає людей без постійного місця проживання (безхатченків). Заходять тільки люди з цікавості глянути, як взагалі облаштовані такі намети. Пункти будуть працювати доти, доки не вщухнуть сильні морози», - підкреслив Ігор Мар’янович.

Олег ДЗЕМ’ЮК

Регіональний часопис «Яремчанський вісник»

 

Share