Молодь і влада: співпраця триває

17 січня в приміщенні Івано-франківської ОДА відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка з активом Молодіжної адміністрації області та представниками молодіжних громадських організацій. Основною метою зустрічі було обговорення перспектив розвитку молодіжного руху на Прикарпатті в 2012 році. Яремчанщину на цьому засіданні представляла голова міського молодіжного виконкому Леся Гавур.

Розпочала зустріч голова обласної Молодіжної адміністрації Ганна Крисюк, яка зазначила, що протягом 2011 року «молодіжкою» було реалізовано близько 50 різнопланових молодіжних проектів. «Найболючішими проблемами сучасної молоді є працевлаштування, власне житло, шкідливі звички і проведення змістовного дозвілля. Тож багато із реалізованих проектів були спрямовані на подолання та часткове вирішення цих нагальних для молоді проблем», - підкреслила пані Ганна.
Для того, щоб присутні більш детально змогли ознайомитися із роботою Молодіжної адміністрації, їм було продемонстровано фотопрезентацію  за підсумками роботи в 2011 році.
Михайло Вишиванюк високо відзначив роботу Молодіжної адміністрації за 2011 рік та підкреслив, що в 2012 році необхідно «поставити», ще на більш вищий, якісніший рівень співпрацю між Івано-Франківською ОДА та Молодіжною адміністрацією. Михайло Васильович також принагідно нагородив почесними грамотами Івано-Франківської облдержадміністрації - меценатів, які допомагали реалізовувати більшість проектів «молодіжки».
Опісля відбулося спілкування молодіжного активу із головою ОДА у форматі питання-відповідь.
Підбиваючи підсумки засідання, можемо відзначити те, що такі зустрічі є імпульсом для активізації молодіжного руху на Прикарпатті… А для обласної влади - чергова можливість вживу почути про проблеми сучасної молоді, щоб в майбутньому  разом працювати над їх вирішенням.

Олег Дзем'юк
Регіональний часопис «Яремчанський вісник»

 

Share