Виставками, диспутом й урочистим віче в Івано-Франківську відзначать День Соборності і Свободи України

22 січня відзначається День Соборності України. Проте що в місті заплановано до цього дня повідомив вчора на оперативній нараді начальник відділу внутрішньої політики МВК Ігор Кінаш.

Зокрема, 15 січня вже проведено шаховий турнір.

17 січня й до кінця місяця у міських школах заплановано проведення годин класного керівника на цю тему, а також виставки у бібліотеках. 19 січня у Центрі патріотичного виховання молоді імені Степана Бандери буде проведено диспут на тему державотворчих пошуків українців. 20 січня о 15 год. в обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка пройде урочиста академія до Дня соборності і свободи.

Того ж дня, в Центральному народному домі о 14 год. Усі бажаючі зможуть відвідати лекції на тему «Соборна незалежна Україна».

Головні ж заходи заплановані на 22 січня. О 13.30 біля пам’ятника діячам ЗУНР (вул. Грюнвальдська, 11) відбудеться загальноміське урочисте віче з нагоди Акту злуки УНР і ЗУНР.

Також він попросив комунальників привести усі пам’ятні місця до належного стану. «Окреме прохання – провести ревізію меморіальних дощок, адже на сьогодні біля деяких з них уже нема кріплень і вітер зриває вінки»

 

Share