Суддю, який у Франківську збив двох людей судять?

Як стало відомо з конфеденційних джерел, начебто в одному з районних судів сусідньої Тернопільської області розпочався суд над суддею Івано-Франківського господарського суду Юрієм Грица.

Нагадаємо, що торік цей чоловік, перебуваючи за кермом автомобіля марки «Волга», здійснив наїзд на двох працівників місцевого водоканалу, які проводили ремонтні роботи на вул. Чорновола, пише стик.

В результаті один з потерпілих, якому рівно за тиждень до ДТП мало виповнитися 60 років загинув на місці, його напарник отримав тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких став інвалідом, поки що 2-ї групи. У загиблого залишилися напівсиротами двоє дітей, а травмований працівник «Водоекотехпрому» має трьох дітей.

Свого часу ця подія викликала великий резонанс у Івано-Франківську, а далі все затихло. Очевидно, за браком інформації, яку отримати було доволі нелегко. Скажімо, обласна прокуратура на своєму сайті доблесно заявила про порушення за фактом ДТП відповідної кримінальної справи. Але далі настало дивне мовчання.

Не повідомлялося ні про закінчення слідства, ні про передачу матеріалів до відповідних інстанцій щодо згоди на притягнення винуватця аварії (все ж таки суддя) до кримінальної відповідальності і таке інше.

firtka.if.ua

 

 

Share