Прикарпаття зустріне новий рік без бюджету. Але принаймні з вогнем миру (ФОТО)

30 грудня на важливій сесії обласної ради мали прийняти основний фінансовий документ області — бюджет на 2012 рік. І хоча проект бюджету був уже готовий, а відповідна комісія засідала перед тим кілька разів, депутати все ж вирішили сьогодні за бюджет не голосувати.

Таку ініціативу після 15-ти хвилинної перерви у засіданні сесії озвучив голова бюджетної комісії обласної ради Володимир Шкварилюк. Виявляється, за ці 15 хвилин представники націонал-демократичних фракцій домовилися про те, аби прийняття бюджету перенести на наступне пленарне засідання сесії — на 5 січня. А все тому, що депутати так і не змогли отримати від представника казначейства точної інформації про стан поступлення грошей у бюджети всіх рівнів області за 2011 рік.

Так само на 5 січня депутати перенесли і прийняття заяви до вищого керівництва країни. У тексті заяви йдеться про те, що коштів, передбачених державним бюджетом 2012 року, вистачить виключно на фінансування захищених статей та соціальних галузей. У ньому не передбачено грошей на виконання угоди регіонального розвитку між Івано-Франківською областю та Кабміном — мало би бути 97,5 млн. грн.

Тож депутати у цій заяві вимагають перегляду державного бюджету 2012 року.

Утім, сесія розпочиналася доволі позитивно і святково. Спочатку місцеві пластуни передали депутатам Вифлеємський вогонь миру, а потім студенти Інституту культури і мистецтв Прикарпатського університету заспівали колядок у залі засідань.

Share