Ректорові Прикарпатського університету Богдану Остафійчуку вручили гарбуза (фото)

Сьогодні під головним корпусом Прикарпатського національного університету зібралося близько 20-ти івано-франківських журналістів, щоб вручити ректорові університету Богдану Остафійчуку особливу нагороду – гарбуз.

Нещодавно в одній із соціальних мереж утворилася неофіційне об’єднання журналістів, яке поставило за мету боротися із фактами утиску ЗМІ. А наприкінці року журналісти визнали найбільшого ворога преси в 2011 році.

Тож, в результаті голосування, переможцем номінації «Найбільший ворог прикарпатських ЗМІ-2011» став ректор Прикарпатського університету Богдан Остафійчук за неадекватну реакцію на появу журналістів на засіданні вченої ради.

Тоді із засідання ради професори вигнали регіонального кореспондента телеканалу «ЗІК» в Івано-Франківську Руслана Коцабу та журналіста газети «Галицький Кореспондент» Марію Гаврилюк.

Проте вручення гарбуза не відбулося так, як планували журналісти – Богдана Остафійчука на робочому місці делегація журналістів не застала. Та й на телефонні дзвінки пан ректор не відповідав. Тож гарбуза залишили прямо під дверима його робочого кабінету.

 

 

http://firtka.if.ua

Share