Вишиванюк пояснив, чому вступив у Партію регіонів

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк вважає закономірним свій вступ до Партії регіонів. “Це закономірний крок, тому що Партія регіонів при владі, Президент представляє Партію регіонів і несе відповідальність. То як я можу бути при владі, не будучи членом цієї команди? Це нонсенс”, — сказав він у суботу у вечірньому ефірі місцевої ТРК “3-Студія”.

При цьому Вишиванюк поділився своєю думкою про цивілізований підхід до зміни влади.

“У США просто: прийшли республіканці, демократи — до побачення, всі пишуть заяви і всі йдуть зі своїх посад. Прийшли демократи — республіканці написали”, - розповів він. А у нас, продовжував Вишиванюк, відбувається зміна влади, але кожен чіпляється до неї. “Як реп’ях до кожуха. І ще критикує владу, говорить, що я в опозиції, будучи на посаді. До кого в опозиції — сам до себе?”, — обурився голова облдержадміністрації.

Тому він вважає логічною свою приналежність до Партії регіонів.

“Я вважаю логічним кроком розділяти відповідальність за стан справ у державі, за стан справ в області разом з Президентом. Це логічно і по-іншому бути не може”, — підсумував Вишиванюк.

Як повідомлялося, Вишиванюк, який до цього був безпартійним, вступив у Партію регіонів. На обласній конференції Партії регіонів 26 грудня йому вручать партквиток.

 

Інтерфакс-Україна


Share