“Прийшов час, щоб і ви приступили до служіння і виконували місію Христа”

У неділю, 27 листопада, у єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці відбулися дияконські свячення Сергія Триф’яка та Олександра Федоришина, яке здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).

Перед початком Святої Літургії Архієрей відзначив: «Прийшов час, щоб і ви приступили до служіння і виконували місію Христа – поширювали Добру Новину і приводили людей до Бога та Його Церкви».

У часі Святої Літургії піддиякони Сергій та Олександр отримали із святительських рук дияконські свячення. Новопоставлений диякон Сергій Триф’як закінчив навчання у Варшаві і зараз є директором єпархіального Карітасу. Диякон Олександр Федоришин завершив навчання у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа і буде здійснювати дияконську практику на парохії Успіння Пресвятої Богородиці с. Петрів Обертинського деканату.

Під час недільної проповіді владика звернув увагу на феномені віри у житті християнина: «Віра – це ключова чеснота у діяльності, житті та служіння кожного християнина. Саме із нею людина може більш повніше пізнати Господа, відкритися на виконання Його Святої волі. Прикладом для цього є апостол Филип, пам’ять якого сьогодні спогадуємо, який твердо відгукнувся на заклик Христа, укорінив віру в своє серце та послідував за Христом».

На завершення владика Миколай сказав до дияконів: «Пам’ятайте, що від сьогодні ви виповнюватиме служіння у різних місцевостях нашої єпархії, будьте готові на різного роду виклики, будьте пильні та мудрі. Від сьогодні люди у вас бачать служителів – служіть їм, любіть, у такий спосіб зможете привести їх до спасіння».

Відтак новопоставлені диякони Сергій та Олександр висловили свої слова вдячності єпископу і пообіцяли якнайкраще виконувати дияконське служіння для добра Христової Церкви.

Джерело: Прес-служба єпархії
Share