Хочеш перемогти - одягни вишиванку (Фото)

23 листопада на базі Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися загально- шкільні змагання серед учнів 5-6 класів «Олімпійське лелечиня». У спартакіаді взяли участь вісім команд, серед яких «Пробій» Яремчанської ЗОШ №1, «Смайлики» Ворохтянської ЗОШ, «Орлятко» Микуличанської ЗОШ, «Старт» Яремчанської ЗОШ №2, «Спритні та витривалі» Яремчанської ЗОШ №3, «Ватра» Поляницької ЗОШ, « Юні орли » Яблуницької ЗОШ, «Чемпіони » Татарівської ЗОШ.

Кожна з команд налічувала по дванадцять учасників, шість дівчат і стільки ж хлопців. Змагання розпочалися урочисто під звуки державного гімну України. Команди вишикувались у просторому залі, кожна у своїй формі з розпізнавальною символікою. Учасники почергово представляли себе, презентуючи назву та девіз. Варто зауважити, що в команди Яремчанської ЗОШ №1, одним з атрибутів форми були вишиванки, цей фактор одразу вирізнив команду на фоні інших і в черговий раз довів, що українська вишиванка займає своє достойне місце і у спорті. Перед початком змагань, школярів ознайомили з переліком спортивних естафет та правилами перегонів. Перед очима організаторів та присутніх стояли команди, сповнені жаги до перемоги. Дивлячись на цих веселих, життєрадісних школярів мимоволі згадались шкільні роки радянської доби. І тоді проводились схожі заходи, але без Гімну України, без вишиванок та національного духу, а тепер все це ми маємо, що й повинні цінувати.


У такій піднесеній атмосфері розпочались змагання. Учасники були розділені на три групи. До першої - увійшли команди : «Пробій», «Орлятко», «Смайлики», до другої – «Спортивні та витривалі», «Ватра», «Старт», і до третьої - «Юні орли » та «Чемпіони». Серед естафет, в яких змагались команди, були як суто спортивні, так і веселі: стрибки в мішку, перегони з надувною кулькою, а також різноманітні естафети з м’ячем. У підсумку всі отримали масу задоволення та емоцій. Також було визначено переможців змагань, перше місце зайняла команда «Пробій» Яремчанської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів, друге – «Орлятко» Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє – «Спритні та витривалі» Яремчанської ЗОШ №3 І-ІІ ступенів. Переможців змагань було нагороджено почесними грамотами.

Всеволод КИСІЛЕВСЬКИЙ

Регіональний часопис «Яремчанськой вісник»

Share