Яремчанські банкомати ПриватБанку – демонстрували клієнтам дивну фігуру з трьох пальців

Сьогодні 24 листопада жителі та гості курортного міста Яремча стали свідками, як один з провідних банків України «ПриватБанк» вражав своїх клієнтів безпорадністю в організації роботи банкоматів.

Банкомати демонстрували перед своїми клієнтами відсутність грошей та неначе насміхались над бідними людьми, які метались від одного до іншого банкомату і всюди очікувало їх розчарування. Кореспонденту West-info if.ua поспілкуватись з керівником відділення «ПриватБанку» в місті Яремче, який в короткій розмові розвів руками та запевнив, що після 13 години кошти з’являться. Так зрештою і сталось, але вдумайтесь працює з різними організаціями, у перелік його послуг входить послуга реалізації зарплатних проектів, люди інколи чекають на зарплату яка, і так затримується, і коли вона нарешті з’являється – ідуть з віддалених гірських районів, щоб її отримати, а тут через безвідповідальну роботу банку їх зустрічають порожні банкомати, або як альтернативу банк пропонує відстояти довжелезну чергу з надією отримати готівку. Наш кореспондент поцікавився думкою клієнтів цієї фінансової установи, які з гнівним розчаруванням споглядали на порожні банкомати. Їх емоції не можливо передати словами, один з клієнтів очевидно жартома повідав мені, що на дисплеї банкомату побачив фігуру з трьох пальців, в народі її називають «дуля».

Хочеться вірити, що керівництво цієї установи в подальшому не допускатиме таких ганебних випадків, адже це не тільки удар по репутації банку, але страждає імідж курортного міста.

Вл. кор.West-info if.ua

Share