Замість Пушкіна Калуш захотів Мазепу

Учора ввечері в Калуші завершилися громадські слухання — обговорення проекту рішення Калуської міської ради щодо встановлення підприємством «Карпатнафтохім» бюсту поету О. С. Пушкіну на площі однойменної вулиці. Більшість виступаючих висловилися категорично проти встановлення бюста класику російської літератури.

На обговоренні були відсутні перші особи міста та нафтохімічного підприємства: міський голова Ігор Насалик та гендиректор ТОВ «Карпатнафтохім» Сергій Чмихалов.

Присутні у залі заслухали виступи головного архітектора міста Петра Пострильоного та заступника генерального директора з капітального будівництва ТОВ «Карпатнафтохім» Володимира Микитина щодо проекту реконструкції площі на вул. Пушкіна. Як з’ясувалося, керівництво «Карпатнафтохіму» не наполягає на встановленні тут бюсту Олександру Пушкіну і запевняє: реконструкція площі, яка розпочалася, буде завершена, незважаючи на прийняте рішення щодо бюсту. Про це інформує газета «Вікна».

Численні виступаючі на громадському обговоренні висловилися категорично проти встановлення бюста класику російської літератури.

Майже одноголосно присутні проголосувати за резолюцію, яка була складена на основі Звернення Координаційної ради політичних партій та громадських організацій демократичного спрямування Калущини.

Тож громада міста виступила проти встановлення бюсту Пушкіну і за — перейменування вул. Пушкіна на вул. Гетьмана Івана Мазепи.

Джерело "Вікна"

Share