Олександр Сич: Нам вдалося створити міцну коаліцію зі "Свободи", "Батьківщини", НУ, ФЗ, НРУ та "УДАРу"

 

Голова Івано-Франківської обласної ради, заступник голови партії із ідеологічних питань, свободівець Олександр Сич дав інтерв’ю партійному сайту «Свободи», в якому серед іншого сказав, що "Івано-Франківська обласна рада відрізняється за своїм партійним складом – 114 депутатів представляють 13 політичних партій. Націоналістичною вона є відносно і тільки з огляду на те, що націоналіст посідає посаду її голови, - підкреслив Олександр Максимович і зазначив, - А всього у раді 18 депутатів-свободівців..

Сьогоднішній склад ради – своєрідна модель українського політикуму. І створити із цього розмаїття політичних сил конструктив – непросте завдання. Але навіть при цьому складі нам вдалося створити коаліцію, до складу якої увійшли депутати від ВО "Свобода", "Батьківщини", фракції "Нашої України", "Фронту змін" і по кілька депутатів невеличких фракцій з НРУ та партії "УДАР". Ми сформували більшість наперекір тій тенденції, яка панує в Україні, – де два українці, там три гетьмани і де здорові проукраїнські сили обов'язково між собою чомусь повинні розсваритися. Нам вдалося цю тенденцію переламати і створити конструктивну більшість, яка на сьогодні доволі успішно виконує свої завдання. За що я вдячний нашим політичним партнерам".

Нагадаємо, в Івано-Франківській міській раді партія «УДАР Віталія Кличка» об’єдналась із «Громадським форумом», створивши таким чином опозицію до міської «Свободи».

бріз

Share