Яценюк не скористувався шансом підтвердити свою опозиційність - експерт

Про це заявляють політологи, коментуючи «відсутність» Арсенія Яценюка при розгляді закону про забезпечення енергетичної безпеки України.
«Нажаль, формальна відсутність Арсенія Яценюка при розгляді закону про енергетичну безпеку, який  мав заборонити використання бюджетних коштів для розрахунків держави Україна з ЗАТ «РосУкрЕнерго», згідно рішення Стокгольмського Арбітражу, продемонструвало, що опозиційність «Фронту змін» є досить умовною та вибірковою, - наголошує експерт Володимир Поляков. - Цей законопроект був, у першу чергу, невигідним Дмитру Фірташу та компанії «РосУкрЕнерго», з яким пов’язували фінансування Яценюка на минулих президентських виборах. Сумно, що Арсеній Яценюк не скористався шансом проявити свою опозиційність, тим більше, що його голос аж ніяк не впливав би на результат голосування. Адже за цей законопроект проголосували лише 138 депутатів».
За словами політолога, після неголосування за законопроект про енергетичну безпеку лідеру «Фронту змін» буде важко відкинути закиди опонентів про співробітництво з владою.
Яценюка в четвер бачили в залі засідань ВР, однак в таблиці голосування за зазначений закон він значиться як «відсутній».

http://malakava.com

Share