Івано-Франківська ТВК віддасть 60-й мандат кандидату в депутати від «Третьої сили»

Івано-Франківська ТВК віддасть 60-й мандат до міської ради кандидатові в депутати від політичної партії «Третьої сили» у зв’язку з тим, що Львівський апеляційний суд відмовив у розгляді скарги членів ТВК.

«Ми виграли суд. Львівський апеляційний суд відмовив у розгляді скарги окремих членів Івано-Франківської ТВК щодо 60-го мандату», - про це власкору повідомив лідер партії «Третя сила» Юрій Соловей.

За його словами, це означає, що Івано-Франківська ТВК зобов’язана виконати рішення Івано-Франківського адмінсуду, а це означає, надати останній мандат третьому номеру у списку партії «Третя сила».

Відповідно до списку під третім номером є кандидат у депутати, директор однієї з місцевих будівельних фірм Роман Тимків.

Нагадаємо, за результатами місцевих виборів, в Івано-Франківську міську раду ВО «Свобода» має делегувати 35 кандидатів. Втім, у списку цієї політичної сили є лише 34 кандидати у депутати міськради. Івано-Франківська ТВК прийняла рішення про те, що у наступному скликанні міської ради буде працювати не 60, а 59 обранців. Це рішення у суді оскаржила партія «Третя сила», яка на виборах отримала 6,7% голосів виборців.

http://www.zaxid.net/newsua/

Share