У Івано-Франківську суд зобов’язав ТВК перерозподілити 60-й мандат у міськраді

Івано-Франківський адміністративний суд своїм рішенням зобов’язав місцеву ТВК здійснити перерозподіл 60-го мандату у міській раді. У такий спосіб суд задовольнив клопотання політичного осередку «Третя сила».

Про це  повідомив лідер партії «Третя сила» Юрій Соловей.

«Цей мандат мав дістатися депутату партії «Свобода». Втім, оскільки ця партія не може представити 35-го кандидата, мандат мають розподілити за найвищим дробовим результатом, який має «Третя сила», - повідомив Юрій Соловей.

Водночас, Юрій Соловей зауважив, що наразі рішення Івано-Франківського адмінсуду оскаржують кілька членів міської ТВК.

«Це - неповноцінний документ, оскільки голова ТВК його не подавав. Спочатку ТВК має провести засідання і лише після цього діяти», - стверджує Юрій Соловей.

За його словами, рішення адмінсуду оскаржують члени ТВК від Партії регіонів, «ВО «Свобода» та КПУ у Львівському апеляційному суді, рішення якого оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, за результатами місцевих виборів, в Івано-Франківську міську раду ВО «Свобода» має делегувати 35 кандидатів. Втім, у списку цієї політичної сили є лише 34 кандидати у депутати міськради. Івано-Франківська ТВК прийняла рішення про те, що у наступному скликанні міської ради буде працювати не 60, а 59 обранців. Це рішення у суді оскаржила партія «Третя сила», яка на виборах отримала 6,7 % голосів виборців.

http://www.zaxid.net/newsua

Share