Думку Яремчанських депутатів- треба врахувати (Фото)

28 квітня відбулась четверта сесія Яремчанської міської ради шостого демократичного скликання. Сесію вів секретар міської ради Тарас Клим’юк, у засіданні взяло участь 29 депутатів міської ради та народний депутат України Ігор Зварич.

Сесія розглянула усі питання порядку денного, прийняла ряд рішень із земельних питань. Найбільше депутати обговорювали доповідь начальника державної податкової інспекції в місті Яремчі Романа Якубовського про пропозицію ДПА в Івано-Франківській області щодо можливої ліквідації податкової інспекції в м. Яремчі.

Депутати висловили думку, що реорганізація податкової служби під час запровадження Податковим кодексом України нових видів податків і зборів, внесення змін у порядок адміністрування існуючих, а також під час дії Перехідних положень Кодексу, які передбачають поетапне запровадження окремих його статей, може ускладнити реалізацію норм чинного законодавства. Депутат Яремчанської міської ради Ігор Яківчук висловив думу, що податкову інспекцію в місті Яремче не потрібно реорганізовувати, а залишити як виняток через великий економічний ефект, адже Яремче є територією з величезним туристичним потенціалом, який потребує особливої уваги та підходу. Депутат Верховної Ради України І. Зварич також підтримав думку про недоцільність такої реорганізації, зазначивши що Яремчанщина – це територія, яка стрімко розвивається і досягає чималих успіхів, що підтверджується минулорічними показниками соціально-економічного розвитку, за якими Яремчанська міська рада зайняла перше місце в області. Після детального обговорення депутати прийняли звернення до голови Івано-Франківської ОДА М. Вишиванюка, голови Івано-Франківської обласної ради О. Сича та голови Державної податкової адміністрації в Івано-Франківській області В. Рахміля про недоцільність ліквідації Державної податкової інспекції в м. Яремчі.

Сесія завершила свою роботу розглядом депутатських запитів. Знайшов підтримку та розуміння запит п. Оксани Кухарук про облаштування пішохідного переходу із встановленням світлового знаку «Увага! Діти!» біля школи мистецтв.

Всеволод Кисілевський

Регіональний часопис "Яремчанський вісник"

Share