Івано-Франківська міська та обласна ради не мають наміру дозволяти вивішування червоних прапорів 9 травня

Івано-Франківська міська та обласна ради не мають наміру дозволяти вивішування червоних прапорів 9 травня. Про це кореспонденту повідомив відповідно прес-секретар обласної ради Ігор Пасічняк та Віктор Анушкевичус — мер Івано-Франківська.

Нагадаємо, 14–15 квітня Івано-Франківська міська й обласна ради заборонили вивішувати червоні радянські прапори на адміністративних будинках, житлових будинках 9 Травня й під час інших державних свят. А 21 квітня Верховна Рада встановила однією з форм увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із Державним прапором.

«Вважаю, що це (не вивішувати прапори) робити буде неважко, у зв'язку з політичними вподобаннями переважної більшості жителів нашого краю», — сказав Ігор Пасичняк, посилаючись на слова голови облради Олександра Сича.

При цьому він зазначив, що влада області має намір дотримуватися рішення облради про заборону вивішування червоних прапорів 9 травня, зокрема, на житлових будинках і адміністративних установах.

«Якщо хтось вийде із червоним прапором, це не означає, що ми будемо силою відбирати», — сказав Віктор Анушкевичус. Але додав, що на житлових будинках і адміністративних установах червоні прапори вивішувати заборонено.

http://firtka.if.ua/

Share