Трагедія Чорнобиля — навічно в пам’яті народу (фото)

26 кітня 2011 в місті Яремче відбулись урочисті заходи приурочені 25-м роковинам трагедії на Чорнобильській атомній станції. Для увіковічнення цієї дати у будинку культури зібрались представники громади та влади міста.

Із зворушливими словами до присутніх звернувся перший заступник міського голови Юрій Бодоряк, зазначивши : «катастрофа на ЧАЕС вчить нас, що людина більше повинна уповати на Божу ласку і духовні речі….». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про ліквідаторів аварії на атомній електростанції.

За участю аматорських колективів Яремчанщини поставлено літературно-хореографічну композицію «Чорнобильський біль». Жоден з учасників заходу не залишився байдужим тому, що ще раз переосмислив історію нашого народу , в якій чимало скорботних дат, спогади про які пронизують серце болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції стала однією з найбільших катастроф в історії людства. Ця трагедія забрала тисячі людських доль, похитнула здоров’я близько 3,5 млн. людей, серед яких майже 1,5 млн. - діти. Пам'ять про Чорнобильську трагедію повинна бути увіковіченням сумного досвіду, про який повинні  пам’ятати не лише ми, а й майбутні покоління, щоб не допустити такої трагедії у майбутньому.

Джерело часопис "Яремчанський вісник"

Всеволод Кисілевський

Share