Перебування делегації російських туроператорів на Яремчанцені (Фото)

На цьому тижні на Яремчанщені побувала делегація російських туроператорів. Метою візиту було налагодження партнерських зв’язків російських туристичних фірм з українськими портнерами.

Організаторами цього заходу виступило управління туризму Івано-Франківської ОДА та відділ туризму Яремчанького міськвиконкому. Російські гості побували на багатьох туристичних обєктах нашого карпатського регіону де мали змогу оцінити рівень сервісу та перспективи співпраці. Заключною фазою спілування росіян з українськими калегами стали відвідини « Візит центру» при Карпатському Національному Природному Парку зарубіжні гості переглянули фільм про Гуцульський край. Начальник відділу туризму Яремчанського міськвиконкому Юрій Карпін представив гостям місцевих підприємців туристичної сфери. Сторони обговорили аспекти співпраці, обмінялись думками та дійшли до спільного висновку, що співпраця буде корисною для всіх сторін.


У розмові із журналістом газети «Яремчанський вісник» віце-президент російського союзу туріндустрії Барзикін Юрій Олександрович на запитання чи сподобалось російській делегації у нас в Карпатах: відповів - «сподобалось не то слово, всі здивовані та захоплені і свої враження і почуття вони зможуть перевести у партнерську роботу з нашими українськими колегами для того щоб дивувати та захоплювати наших туристів. Ви знаєте більше 12 млн. росіян на протязі року виїжджає за кордон відпочивати в основному це Турція , Єгипит ті напрямку які добре відомі. Наше завдання налагодження партнерських відносин з колегами в Україні. Завданнями сучасного етапу на туристичному ринку є запропонувати можливість споживачів обирати. На приклад на курорти Білорусії 80 % приїжджають росіяни. В Україні є вражаюче етнокультурне та рекреаційне середовище, це ми побачили у вас в Карпатах. Пропозиції які пропонують ваші туроператори і по цінах , і по якості сервісу є дуже привабливим та конкурентно-здатноздатним для наших споживачів. Наше завдання дати можливість туроператорам розробляти нові туристичні напрямки, тому що потенціал і можливості великі.

На запитання, що може об’єднувати наші народи Юрій Олександрович зауважив:

Обєднання наших народів може бути насамперед у культурній сфері , у нас багато спільного в історичній та релігійній основі. У нас одні витоки і кожен з нас може розвиватись по своєму, але ці знання про спільну нашу суть ми повинні передати своїй молоді нехай розуміє, що у нас є великий потенціал треба тільки вміло ним користуватись.

Схожі думки виславила: - Савушкіна Маріна директор компанії «У світі фантазії » голова комітету по туризму Московської асоціації підприємців.

На запитання про враження від краси Карпат, відповідь була блискавичною – самі найкращі, просто блискучі, для нас це культурний шок і гастрономічний теж . Ми просто не чекали такої такої теплої зустрічі і дуже багато цікавого побачили за такий короткий вядрізок часу, що я впевнена сюди поїдуть росіяни. Ми отримали багато пропозицій і ми зацікавлені у співпраці. Ми впевнелись що тут доброзичливий народ і до вас варто приїзджати. У вас достатньо розвинута інфраструктура і кожен турист може знайти для себе те що хоче. Треба зазначити, що відносини наших держав вийшли на якісно новий рівень, наступив час коли ми знову починаєм дружити а туризм найкращий засіб для щого.

Джерело регіональний часопис «Яремчанський вісник»

Всеволод Кисілевський.

Share