Олександр Сич гарантує, що в Івано-Франківську на адмінбудинку червоних прапорів не буде

Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб не допустити вивішування червоних прапорів в області під час проведення 9 травня, але позачергову сесію на даху адмінбудинку скликати не будемо. Так прокоментував  звернення депутата обласної ради Юрія Романюка з приводу проведення надзвичайної сесії голова обласної ради Олександр Сич.

ЗАСОБАМ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Голові Івано-Франківської

обласної ради

п. О.Сичу.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

В звязку з ухваленням Верховною Радою України змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», яким зобов’язав місцеві державні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування 9 травня, поряд з державним прапором України вивішувати на флагштоках державних адміністративних будинків червоні прапори (т.зв. «червоні прапори перемоги») пропоную скликати НАДЗВИЧАЙНУ сесію Івано-Франківської обласної ради в понеділок, 9 травня о 9.00 год. Місцем проведення сесії обрати – дах адміністративної будівлі по вул. Грушевського, 21, яка належить громаді області в особі обласної ради.

На сесію пропоную закликати всю громадськість області, міста Івано-Франківська, широке коло представників політичних партій націонал-патріотичного спрямування, політичні організації КУН, «Тризуб», Братство ОУН-УПА, УНА-УНСО, інші молодіжні патріотичні організації.

Відповідні пропозиції вважаю за доцільне відправити усім міським і районним радам області, керівництву сусідніх обласних рад та озвучити всіма доступними ЗМІ по всій Україні.

На середу, 27 квітня 2011 року пропоную терміново скликати розширену Президію обласної ради, з запрошенням усіх народних депутатів України від області з право-патріотичних політичних фракцій у ВРУ, та лідерів відповідних основних обласних політичних партійних організацій.

Депутат обласної ради, Юрій Романюк

голова фракції «Батьківщина»

У свою чергу О.Сич зауважив; - «Ми докладемо всі наші зусилля, застосуємо всі наші важелі, щоби не допустити вивішування червоних прапорів».

Також він зауважив, що сподівається і на підтримку голови Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка у цьому питанні, який чітко на сесії обласної ради заявив, що під червоними прапорами святкувань не буде.

І наостанок Олександр Сич додав: «Я гарантую, що на адмінбудинку червоних прапорів не буде»

Share