Олександр Сич та Остап Дзеса ознайомилися з проблемами Калуського району

19 квітня 2011 року голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та заступник голови обласної ради Остап Дзеса відвідали Калуський район.

Керівники обласної ради продовжують ознайомлення з об’єктами, які пропонується включити в програму соціально-економічного розвитку для виділення коштів на ці об’єкти з обласного бюджету.

В Калуському районі керівники обласної ради в супроводі представників місцевої влади відвідали село Боднарів, де школа розміщена в приміщеннях, які знаходяться з різних боків автотраси, а фундамент нової школи був закладений двадцять років тому і з того часу будівництво не закінчене.

Також Олександр Сич та Остап Дзеса ознайомилися з проблемами сіл Підмихайля, Новиця, Пійло, Тужилів, Голинь, відвідали інші населені пункти району.

“Ми будемо здійснювати розподіл коштів обласного бюджету розвитку дотримуючись принципів пропорційності і справедливості. В першу чергу будемо звертати увагу на ті райони, які не отримали коштів з державного бюджету”, - сказав, коментуючи підсумки поїздки, Олександр Сич.

http://www.orada.if.ua/

Share