Михайло Вишиванюк: "Ми заставимо всіх рахуватися із законом"

Сьогодні відбулось урочисте підписання тристоронньої соціально-економічної Регіональної угоди між Івано-Франківською обласної держадміністрацією, об’єднанням роботодавців та профспілковими організаціями області на 2011-2012 роки.

Згідно угоди, заробітня плата в області повинна зрости не менше, ніж на 20%, борги по заробітні платі ліквідовані, рівень зайнятості підвищитися, оплата праці працівникам бюджетної сфери повинна фінансуватися у повному обсязі.

За словами голови Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка, заробітня плата повинна вийти з тіні. Тому обласна влада на особливому контролі триматиме це питання. «За цей рік по всіх сферах діяльності мусимо підняти заробітню плату мінімум на 500 гривень» - дає настанови Михайло Вишиванюк.

На підписанні Угоди, представники профспілок зауважували, що деякі роботодавці намагаються обходити закони щодо виплати заробітньої плати. «Ми заставимо всіх рахуватися із законом» - впевнений голова ОДА. Михайло Вишиванюк запевнив, що нікому не вдасться обійти закон, а того, хто думає, що злапав Бога за ноги, обіцяє повернути на землю.

http://firtka.if.ua/

Share