Росіяни зацікавилися організацією туристичних турів на Прикарпаття

18-21 квітня в рамках семінару «Туризм у близькому закордонні. Тури в Західну Україну» розпочнеться за підтримки Міністерства туризму Росії п’ятиденний ознайомчий тур Івано-Франківщиною для представників туристичних операторів Російської Федерації.

В березні цього року Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк зустрівся з директором профспілки працівників туристичної індустрії Москви Мариною Саушкіною та представниками Міністерства туризму Російської федерації Росії, які перебували на Прикарпатті з метою вивчення маршрутів майбутнього ознайомчого туру для російських турфірм.

Обговорювалися також питання співпраці у галузі туризму, включення у програму квітневого ознайомчого туру російських туроператорів на Прикарпаття відвідування промислових об’єктів, зокрема хутрофірми «Тикаферлюкс» тощо.

Гості з РФ ознайомилися з гірськолижною інфраструктурою Буковеля та закладами розміщення Яремчанської міської ради, відвідали музеї та готелі Коломийського і Косівського районів; з цією ж метою побували на Долинщині.

http://firtka.if.ua/

Share