На Прикарпатті націоналісти створили Координаційний центр для спільної боротьби

В Івано-Франківській області націоналістичні та громадські організації створили Координаційний центр українських націоналістів. Про це повідомила Івано-Франківська міська Організація українських націоналістів.

За наданою інформацією, основним завданням об'єднання українських націоналістів є формування громадської думки, постійне привернення уваги суспільства до проблем України, організація публічних акцій тощо.

Координаційний центр має намір спільно координувати дії ОУН, ОУН(б), КУН, УНА-УНСО, Всеукраїнської ліги українських жінок (ВЛУЖ), Всеукраїнського товариства політичних в'язнів та репресованих, Спілки української молоді в Україні, молодіжної громадської організації «Осмомисли».

Прийнято положення про Координаційний центр українських націоналістів, яке регулюватиме правові відносини структури.

На думку місцевих націоналістів, створення координаційного центру – «це реальне започаткування об'єднавчого процесу націоналістів України, чого не спостерігалося ще від горезвісного розколу 1940 року».

Водночас, вони стверджують, що цей центр «не буде оформлятись в якусь єдину партію», а стане «організованим націоналістичним рухом», який захищатиме українські питання, інформаційний простір, політичну та економічну незалежність України.Координаційний центр українських націоналістів планує наприкінці травня провести свою конференцію у Києві.

http://firtka.if.ua/

Share