Преса про інтим і громадські вбиральні

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 8 по 14 квітня 2011 року.

Галицький Кореспондент

Краса страшна сила. А краса жіночого декольте – сила просто фатальна. І найчастіше – саме для жінок, які спокушаються на заклики недобросовісних розповсюджувачів препаратів для збільшення грудей. Про це першосторінковий матеріал «Бюст замовляли?».

На 5 сторінці опубліковано розслідування про те, куди саме йдуть гроші, які українці платять у судах під заголовком «Бізнес на справедливості».

Шістдесять років тому тисячі українців були виселені зі своїх рідних домівок після міждержавного обміну територіями Польщі та Радянського Союзу. Дотепер жертви депортації не отримали ні морального, ні матеріального відшкодування. Про це на 19 сторінці в матеріалі «Вигнанці».

 

Репортер

На Прикарпатті все більше говорять про те, що японська радіація може дістатись і до України. Навіть науковці припускають, що надто мінлива погода останніх днів – теж родом звідти. Журналісти провели власне дослідження – пройшлися базарами з побутовим дозиметром. Про це на першій сторінці «Обід під рентгеном».

Людиною тижня за версією «Репортера» став новообраний ректор Івано-Франківського медичного національного університету. Про це на 3 сторінці тижневика.

Навесні, коли майже всі тяге на якісь романтичні пригоди, хочеться чогось новго, особливого. От «Репортер» і пішов працювати у дуже специфічне місце – магазин інтимної продукції. Детальніше на 19 сторінці в матеріалі «Секс-шоп: тільки для дорослих».

 

Західний Кур’єр

В обласному центрі відчувається брак громадських туалетів. Для іванофранківців туалетами часто служать різноманітні закапелки, двори, під’їзди, і просто паркани. Про те, як можна врегулювати ситуацію з громадськими вбиральнями читайте на 3 сторінці під заголовком «Велика нужда».

Якщо вам коли-небудь припаде шукати в Івано-Франківську людину за поштовою адресою вулиця Авіаційна,16, то навіть не починайте. Бо такого будинку у старовинному Станиславові ніколи не було. Хоча адреса вже офіційно існує вже 50 років. І за нею криється не багато і не мало, а ціле військове містечко з майже двотисячним населенням. Про це в репортажі «В зоні надсекретності» на 4 сторінці.

http://firtka.if.ua/

Share