Віктор Анушкевичус: «Я за заборону існування комуністичної партії в Україні»

11 квітня в Івано-Франківську відбулась конференція Комуністичної партії України, на якій перший секретар Івано-Франківського обкому КПУ Володимир Стула нарікав на переслідування комуністів та екстремальну роботу партії на Прикарпатті.

На сьогоднішньому брифінгу, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус висловив своє обурення щодо таких заяв. На думку Анушкевичуса, такі висловлювання є просто цинічними.

Міський голова вважає, що варто нагадати Володимиру Стулі історію України. «Йдеться про те, в яких умовах не те, що працювали, а жили українці під час пануванн комуністичного режиму. Варто також нагадати, що в той період не те, що робота, а саме існування будь-яких політичних партій, окрім комуністичної, було неможливим. Комуністичним режимом були вбиті, заморені голодом, репресовані мільйони українців» - вважає мер Івано-Франківська.

«Я за заборону існування комуністичної партії в Україні» - говорить Віктор Анушкевичус. На його думку, така заборона стане найкращим вшануванням пам’яті всіх українців, які були  репресовані та закатовані комуністичним режимом.

http://firtka.if.ua/

Share