Соловей: Івано-Франківськ візьме в побратими грузинське Руставі

Івано-Франківськ укладе угоду про побратимство з містом Руставі у Грузії, - повідомив під час засідання в прес-центрі «Вектор» депутат Івано-Франківської міськради Юрій Соловей.

"Наша делегація щойно повернулася з Грузії, і ми запросили урядовців цього міста відвідати Івано-Франківськ в травні, на день нашого міста, повідомив журналістів Юрій Соловей. - Нам треба багато чому навчитися у грузинських колег, причому в усіх відношеннях: як працювати з міським бюджетом, як призначати владу на місцях, як боротися з корупцією. Крім того, у нас є багато спільних можливостей для реалізації спільних економічних та культурних проектів".

"Свого часу члени Івано-Франківського міськвиконкому відвідали Руставі десь два роки тому і навіть пропонували їм укласти угоду про побратимство, - каже депутат Івано-Франківської міськради Володимир Чорноус, - але, видно, як приїхали додому то відразу забули про те, що обіцяли. Тепер ми готуємо документи для того, щоб угоду про побратимством між Івано-Франківськом і Руставі підписати на офіційному рівні".

http://firtka.if.ua/

Share