Івано-Франківськ оголошує конкурс на кращий захід, слоган і логотип відзначення 350-річчя

Влада Івано-Франківська оголошує оголошенню конкурсу на кращий оригінальний захід (ідею святкового заходу), гасло (слоган) та логотип відзначення 350-ої річниці заснування міста Івано-Франківська.

Про це, сьогодні, 4 квітня повідомив на прес-конференції міський голова Віктор Анушкевичус. За його  словами, метою проведення конкурсу є вибір найкращої ідеї святкового заходу, гасла та логотипу відзначення 350-ої річниці заснування міста Івано-Франківська шляхом забезпечення права участі членів місцевої громади у формуванні привабливого туристичного іміджу міста.

Результати конкурсу стануть основою для розробки досконалого бренду міста.

«Конкурс  буде проходити у трьох вищезгаданих номінаціях і буде відкритим, у ньому зможуть взяти участь усі бажаючі (як громадяни міста, так і претенденти з інших міст України і з-за кордону) без вікових обмежень, які нададуть до оргкомітету проекти святкового заходу, логотипу і гасла (салогану) відзначення 350-ої річниці заснування Івано-Франківська», - наголосив Віктор Анушкевичус.

Таким чином влада хоче почути максиму думок і мати об’єктивне уявлення про те, з чим асоціюється Івано-Франківськ як у його мешканців, так і у гостей міста й тих, хто лише чув про нього чи бачив у телесюжетах.

Вимоги  до конкурсних проектів є досить простими. Подані проекти мають бути сучасними, лаконічними, а також відповідати темі туризму, історії і архітектурі міста, бути актуальними в міжнародному контексті, такими що зацікавлять широку міжнародну аудиторію, привернуть увагу як до теми святкування 350 річниці, водночас будуть широковживаними щодо нашого міста як ділового центру, центру культурного і рекреаційного туризму.

http://firtka.if.ua/

 

Share