На святкування 350-річчя Івано-Франківськ попросив 80 мільйонів

Для належного святкування 350-річчя міста Івано-Франківська міська рада прийняла програму заходів, а міська влада направила проекти до Кабміну для фінансування.

Як повідомив на сьогоднішній прес-конференції міський голова Віктор Анушкевичус, загальний кошторис проектів, які зараз знаходяться на розгляді в Кабінеті міністрів, складає близько 80 мільйонів гривень. Проте не факт, що Кабмін виділить повну суму. Місто може не отримати і копійки – все залежить від центральної влади.

Нагадаємо, що серед запланованих заходів в рамках святкування 350-річчя міста є ті, які потребують значних дотацій, і ті, що будуть забезпечені міською казною.

Зокрема, гроші в Києва місто просить на будівництво моста і дороги до нього в мікрорайоні Пасічна, на реконструкцію архітектурних пам’яток міста та на облаштування вулиці Шевченка, включно з ремонтом дорожнього покриття.

На свої плечі міська влада взяла встановлення пам’ятника Шевченку, збереження Брами Потоцьких, облаштування території парків і скверів міста та організацію культурних  фестивалів та мистецьких заходів.

http://firtka.if.ua/

 

Share