В районах зарезервують земельні ділянки під будівництво доступного житла

На вчорашній колегії облдержадміністрації було піднято питання про інформування населення про вже існуючі програми пільгового будівництва житла, бо самостійно люди отримати її не в змозі.

Тому було прийнято рішення активізувати інформування населення про діючі державні житлові програми та умови участі у них.

Голова Івано-Франківської областної ради Олександр Сич, в контексті доручення головам райдержадміністрацій та міським головам, дав завдання зарезервувати земельні ділянки під будівництво доступного житла та  зазначити їх на генпланах. Також він акцентував на необхідності оновлення генеральних планів забудови населених пунктів, оскільки у більшості випадків вони десятками років не оновлювалися.

Варто зауважити, що в обласну раду надходить багато скарг від громадян на порушення планів забудови та невідповідність генпланів.

Голова обласної ради запропонував облдержадміністрації детальніше розглянути питання непомірно високих розцінок на виготовлення і оновлення генеральних планів забудови територій і звернути увагу на їх обґрунтованість.

Share