У Мельниченка є докази, що вбивство Гонгадзе організував Литвин?

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко має докази того, що вбивство журналіста Георгія Гонгадзе організував нинішній спікер Володимир Литвин.

Відповідаючи газеті "Сегодня" на запитання, чи є у нього такі докази, крім опублікованих записів, Мельниченко сказав: "Є. Але розкривати не буду. Адже мої супротивники чекають такої інформації, щоб знати, до чого готуватися".

Він також зазначив, що "чудово ставиться" до того, що Литвин подав проти нього позов до суду. "А удар я не буду тримати, я буду нападати. Адже я подав зустрічний позов на Володимира Михайловича за те, що він протягом 10 років, шляхом обману, залякування, завдав шкоди країні і особисто мені. І буду наполягати, щоб суд був, і був публічним ", - додав екс-майор.

Мельниченко також висловив впевненість, що екс-президент Леонід Кучма не наказував убити журналіста.

"Я особисто не вірю, що Кучма віддав наказ зі словами"вбити Гонгадзе". Він не організовував вбивство, він організовував покарання негідників, які нібито про нього погано пишуть. А подальшу спецоперацію, щоб підставити Кучму, вбити Гонгадзе і використовувати цю смерть у своїх цілях, я абсолютно переконаний, провів полковник СБУ Литвин Володимир Михайлович ", - вважає екс-майор.

Коментуючи те, що справа проти Кучми порушили за статтею, строк давності за якою вже минув, Мельниченко сказав: "Ну, статтю в ході слідства можуть і поміняти. І в суд піде справа за іншою статтею, за якою строк давності не минув".

"Хоча я не виключаю, що Пінчук полетить до Хілларі Клінтон, або Кваснєвського, або до Путіна з проханням натиснути на владу в Україні, щоб судового процесу над Кучмою не було", - додав він, не виключивши також, що "Кучма може купити будь-якого суддю в Україні".

Мельниченко також подякував президентові Віктору Януковичу "за те, що справу взагалі порушено". "Це рішучий, безбашений вчинок державного мужа ... І у нас з'явилася надія на те, що в цій країні хтось може розслідувати і таку кримінальну справу", зазначив він.

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко також впевнений, що очна ставка між ним і екс-президентом Леонідом Кучмою відбудеться.

"Ця ставка обов'язково буде", - сказав він.

Коментуючи написання Кучмою заяви про відмову від очної ставки з Мельниченком, екс-майор сказав: "А я напишу заяву, що відмовляюся від того, що Кучма відмовляється. Ну і що? Він ще може написати заяву, що відмовляється сидіти у в'язниці. Є ж процесуальний закон ".

"Очна ставка - для того, щоб усунути суперечності в наших показаннях (а вони суттєві). Наприклад, якщо Леонід Данилович стверджує, що Мельниченко працює на якісь спецслужби, нехай конкретизує. Як і те, що він мав на увазі, кажучи, що Мельниченко розголошував держтаємницю. І нехай допоможе слідству притягнути цього негідника Мельниченка до кримінальної відповідальності ", - зазначив він.

"Очна ставка в середу зірвалася. У четвер - теж. І в п'ятницю ... А Кучма стверджує, що очної ставки з Мельниченком взагалі не буде - чому? Може, він знає, що я не доживу до очної ставки?", - запитав Мельниченко.

Він не виключив, що охорона Кучми може буквально зрозуміти слова екс-президента про те, що йому набрид Мельниченко: "Вони безбашенні і можуть дослівно зрозуміти репліку Кучми, який може сказати тому ж Жені (начальник охорони Кучми Євген Астаф'єв): "Як мені цей Мельниченко набрид!".

"Ні для кого не секрет, що охорона часто виконує функцію кілерів", - додав екс-майор. Мельниченко зазначив, що саме це і стало причиною його прохання про посилення охорони, додавши, що певні заходи безпеки щодо нього були посилені.

Він також не виключив, що з Кучмою може статися те ж, що з покійним екс-главою МВС Юрієм Кравченком.

"Я звертаюся з проханням посилити охорону не тільки мені, але і Леоніду Даниловичу. Щоб ми нормально дожили до суду", - зазначив Мельниченко.

http://firtka.if.ua/

Share