Михайло Вишиванюк: Я не вірю в причетність Леоніда Кучми до вбивства Георгія Гонгадзе

Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк не сумнівається в непричетності президента України Леоніда Кучми до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. "І думаю, що слідство доведе це", - перконаний М. Вишиванюк.

Про це М. Вишиванюк повідомив, відповідаючи на запитання журналістів під час підсумкової прес-конференції за результатами річниці на посаді голови ОДА.

Михайло Вишиванюк розповів, що колись мав довірливу розмову з Леонідом Кучмою, під час якої президент сказав: "Тоді коли це все сталося, я навіть толком  не знав про Гонгадзе. Так, мені, можливо, щось доповідали про нього, може я навіть десь і вжив якесь міцне слово. Але якоїсь вказівки щодо нього я не давав. В мене і причин і мотивів не було щось таке говорити. Я вважаю, що історія з Георгієм Гонгадзе - це була складна багатоходова спецопереція проти України".

"І чому зараз немає ніякої кримінальної справи за фактом незаконного прослуховування кабінету президента України і справи про недонесення про підготовку до злочину, до вбивства? Чому не несуть відповідальність ті, хто за своїми обов'язками повинен був не допустити витоку інформації з кабінету президента?" - запитує Михайло Вишиванюк.

Share