Відбулося друге пленарне засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради (Фото)

24 березня 2011 року відбулося друге пленарне засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради  шостого демократичного скликання.

Депутати обласної ради затвердили регіональну цільову Програму розвитку туризму в області на 2011-2015 роки, регіональну цільову Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства області на 2011 - 2014 роки, Комплексну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби Івано-Франківської області до дій за призначенням на 2011-2015 роки,  регіональну цільову програму профілактики злочинності на 2011-2015 роки, Програму підтримки розвитку сільськогосподарських  кооперативів у Івано-Франківській області на період до 2015 року та внесли зміни до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2008-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 28.03.2008.

Також на другому пленарному засіданні четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради депутати заслухали інформацію прокуратури Івано-Франківської області про стан законності в області за 2010 рік,  внесли зміни до Регламенту Івано-Франківської обласної ради та підтримали заяву Львівської обласної ради “Про оцінку першого року каденції Віктора Януковича на посту Президента України”.

Івано-Франківська обласна рада прийняла звернення до голови Верховної Ради України з проханням зняти з реєстрації та не вносити на розгляд сесії Верховної Ради України проект Закону України "Про гарантії держави щодо виконання рішень суду" та звернулася до Кабінету Міністрів України і Міністерства фінансів з проханням вжити відповідних заходів та повернути кошти у сумі 42,3 млн. гривень спеціального фонду обласного бюджету, розміщених на депозит у ПАТ “РОДОВІД БАНК”, з яких більше 30 млн.грн. є коштами обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Загалом протягом двох пленарних засідань четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради  шостого демократичного скликання було розглянуто 35 питань.

Share