Прикарпаття готове до весняно-польових робіт, - Вишиванюк Януковичу

Івано-Франківська область цілком готова до весняно-польових робіт. Про це заявив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк Президентові України Віктору Януковичу.

"Техніка готова, пальне є за нормальними цінами, насінньовий матеріал... Є і налаштованість на чітку роботу", - доповів Михайло Вишиванюк.

Віктор Янукович висловив переконання, що вже сьогодні слід починати думати про підготовку до наступної зими.

«Вважаю, що ближчим часом буде прийнято рішення про створення державної комісії щодо підготовки до зими наступного року, а Вам треба в регіоні її вже створювати», - зауважив Президент.

Як поінформував Президента голова Івано-Франківської ОДА, за січень-лютий 2011 року приріст виробництва у регіоні склав 22%. «Ми темпів збавляти не збираємося, будемо їх тільки нарощувати», - запевнив він.

«Що стосується сільського господарства, то цього року ми працюємо краще, ніж торік. Посіяно значно більше озимини... Є відповідний план проведення комплексу весняно-польових робіт, з якими ми, хочу вас запевнити, справимося успішно», - сказав керівник Івано-Франківщини.

Він також відзначив, що минулого року в області вдалося відновити роботу цукрової галузі, яка практично не працювала протягом останніх років. «Нині ми значно розширили посівні площі цукрового буряка», - зазначив керівник регіону, додавши, що також є цікаві напрацювання щодо забезпечення місцевого АПК пальним, міндобривами тощо.

Голова Івано-Франківської ОДА також повідомив, що в області нині ведуться роботи і з відновлення тваринництва.

Стосовно ситуації з повенями, то М.Вишиванюк зазначив, що на сьогодні вона спокійна.

Керівник регіону попросив Главу держави про підтримку у справі добудови мостів, зруйнованих або пошкоджених в результаті стихійних лих, що сталися минулими роками, і на які колишня влада просто не звертала уваги.

Share