Тягнибока і його партійців побили бійці "Беркуту"

У Івано-Франківську 9 листопада під час пікетування Івано-Франківської ОДА та обласної виборчої комісії бійці «Беркуту» напали на лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока та побили учасників акції протесту «Ні виборчим фальсифікаціям та політичному злодійству», інформує прес-служба ВО «Свобода».

У повідомленні прес-служби партії йдеться:

"Кількасот учасників акції на чолі з головою ВО "Свобода" Олегом Тягнибоком та головою Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода" Олександром Сичем намагалась потрапити до приміщення обласної виборчої комісії, де мали намір навести приклади грубих фальсифікацій, які вчинено на Прикарпатті під час виборів до Івано-Франківської обласної ради.

Проте, шлях до виборчої комісії перекрили бійці "Беркуту". Брутально застосувавши силу вони не впустити "свободівців" у будинок облдержадміністрації, де і розташована обласна ТВК. У результаті було побито кілька прихильників ВО "Свобода". Внаслідок дій правоохоронців вони отримали значні тілесні ушкодження.

Лідер партії Олег Тягнибок зазначив: "Працівники підрозділу "Беркут" намагалися не допустити нас, громадян України, до обласної виборчої комісії. Декілька беркутівців накинулися на мене, заледве не розірвавши мій одяг. І коли кілька наших прихильників кинулися мене захищати від цього свавілля, їх вмить кинули на землі, де працівники силових структур почали їх брутально бити ногами. Все це правоохоронці робили заявляючи, що захищають владу. Напевно правоохоронці забули, що їхнім основним завданням є захист не влади, а нас, українців, громадян цієї держави. Натомість вони просто жорстоко побили кількох з тих, хто наважився в рамках Закону захищати своє право на чесні вибори".

Як повідомили в прес-службі "Свободи", постраждалі в супроводі юристів вирушили на медичну експертизу, яка має встановити ступінь тяжкості ушкоджень, яких зазнали потерпіли внаслідок незаконних дій правоохоронців. Після цього ВО "Свобода" подасть позовну заяву до суду, в якій буде вимагати притягнути до відповідальності працівників підрозділу "Беркут", які вчинили побиття мирного зібрання людей.

Нагадаємо, 9 листопада Івано-Франківська обласна організація ВО "Свобода" розпочала довгострокову акцію протесту "Ні виборчим фальсифікація та політичному злодійству!". Представники об’єднання розклали наметове містечко під стінами Івано-Франківської ОДА та обласної виборчої комісії. Участь у заході взяв голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

О 16.00 ТВК має офіційно оголосити результати виборів.

zaxid.net

Share