Націоналісти: Молоде покоління стає готове до боротьби

Івано-Франківська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів разом із представниками ВО «Тризуб» ім. С. Бандери провела прес-конференцію з приводу арештів та катувань активістів «Тризубу».


Голова ІФ ОО КУН Богдан Борович у своєму виступі звернув увагу на ту ситуацію, в якій опинилась українська держава при антинародному режимі В.Януковича. «Здача українських інтересів йде не по днях, а по годинах, – підкреслив голова ІФ ОО КУН. – Режим Януковича-Азарова-Табачника заповзявся знищити в Україні все українське». Богдан Борович вважає, що акція із затримання тризубівців спланована разом із московськими спецслужбами, щоб звинуватити українських націоналістів в терористичній діяльності.

Про жорстокість і садистське поводження із арештованими розповів присутнім редактор газети «Бандерівець» І.Сута, адвокат ув’язнених тризубівців В.Бандура та О.Щерба.

У своїх виступах націоналісти наголошували, що Схід і Захід України, незважаючи на намагання промосковських сил, не роз’єднуються, а навпаки, об’єднуються. Їх об'єднує спільна тривога за майбутнє України, і це чітко усвідомлює молоде покоління. Воно радикалізується і стає готове до боротьби.

http://firtka.if.ua/

 

Share