Литвин позитивно оцінив роботу Азарова

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин позитивно оцінює діяльність нинішнього уряду і прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

«Попри всі складнощі в економічно-соціальній сфері, я позитивно оцінюю діяльність уряду і персонально прем’єр-міністра», - зазначив В.Литвин 11 березня, відповідаючи в м. Яремче (Івано-Франківська область) на запитання журналістів щодо оцінки року діяльності нинішнього Кабінету Міністрів.

В.Литвин зауважив, що нинішній уряд було сформовано після президентських виборів, коли, за його словами, «як правило, країна залишається в руїнах». Попри це, зазначив він, в нинішній економічній ситуації «зроблено по максимуму». Зокрема, сказав керівник парламенту, Кабінету Міністрів вдається виплачувати борги і утримувати ситуацію під контролем, за макроекономічними показниками минулий рік було закінчено позитивно. «Треба закріпити та розвинути цю тенденцію нинішнього року», - підкреслив він.

Голова Верховної Ради висловив думку, що нинішній рік буде для уряду «роком витримки і водночас роком здійснень тих перетворень, без яких країна не матиме перспективи». «Сьогодні ці перетворення розглядаються переважно під кутом зору непопулярних рішень. Треба мати мужність говорити про них сьогодні, бо завтра буде пізно», - сказав В.Литвин, додавши: «Розуміючи при цьому, що рейтинг падатиме на фоні браку часу».

«Якщо ми витримаємо і не зірвемося на популізм, на протистояння, 2011 рік стане роком результативної роботи», - підсумував він. При цьому Голова Верховної Ради наголосив на важливості зберегти між парламентом та урядом «робочий діалог, вимогливу взаємну розмову». «Тоді будь-які рішення матимуть мотивацію та логіку», - сказав він.

Торкаючись розмов про можливу відставку уряду, В.Литвин висловив впевненість, що «це не більше ніж розмови», оскільки в умовах наближення парламентських виборів всі політичні сили намагатимуться себе асоціювати як опозицію і опонуватимуть Кабінету міністрів.

Говорячи про мінуси у роботі уряду, керівник парламенту назвав, серед іншого, програну інформаційну кампанію під час обговорення і прийняття Податкового кодексу та розробки пенсійної реформи.

http://zaxid.net/

Share