В.Плавюк: Від Нідерландів чекаємо на інвестиції

11-12 березня на Прикарпатті перебуває офіційна делегація Королівства Нідерландів. Сьогодні відбулася зустріч представників обласної та Івано-Франківської міської влади з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні Пітером Яном Волтерсом.


З української сторони учасниками цієї зустрічі були перший заступник голови облдержадміністрації Василь Плавюк, народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань Європейської інтеграції Ігор Зварич, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань екології раціонального природокористування, рекреації та розвитку туризму Володимир Іванишин, начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Володимир Семків, заступник Івано-Франківського міського голови Івано-Франківська Михайло Верес та начальник управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому Богдан Білик.

Зазначалося: на Прикарпатті працює 15 спільних україно-нідерландських підприємств. Серед них – відоме ТОВ «Тикаферлюкс» (м. Тисмениця), яке виникло ще за часів Радянського Союзу і успішно розвивається сьогодні. Минулого року Королівство Нідерланди інвестувало у розвиток Івано-Франківщини 40% від загального обсягу річних інвестицій.

«Ми вважаємо Івано-Франківську область важливим центром Західної України, – наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні Пітер Ян Волтерс. – Бачимо, що і обласна державна адміністрація, і міська влада працюють над тим, щоб покращити рівень життя на Прикарпатті. Після сьогоднішньої зустрічі задумаємося над тим, яким може бути наш вклад у розвиток туризму і екології вашого краю».

На зустрічі акцентувалася увага на важливості співпраці у напрямку промислового туризму, спільного фінансування малих грантових проектів, обміну досвідом із захоронення шкідливих відходів тощо.

«Від Нідерландів чекаємо на інвестиції, з нашої сторони пропонуємо відкриті, прозорі схеми співпраці та гостинність, – зазначив у коментарях місцевим журналістам перший заступник голови облдержадміністрації Василь Плавюк. – Результатом співпраці стане створення нових робочих місць та надходження до бюджету».

Джерело: Прес-служба голови Івано-Франківської ОДА
Share