В.Литвин заявляє, що нову систему голосування у сесійній залі буде введено в дію

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що нову систему голосування у сесійній залі буде введено в дію.Коментуючи на прохання журналістів на прес-конференції у п´ятницю у м. Яремче (Івано-Франківська область) заяву партійної групи «Наша Україна» про наміри ініціювати відставку Голови Верховної Ради, якщо він терміново не введе у дію модернізовану систему голосування, В.Литвин зауважив: «До цієї теми можна було б не звертатися з огляду на те, що я не сприймаю жодних ультиматумів».

«Я лише тішу себе надією, що автори цієї заяви нарешті з´являться у сесійній залі і будуть виконувати свої повноваження», - додав він.

«Заявляю: не дивлячись на те, що представники цієї політичної сили запізнилися на три роки, цю систему буде введено. Я виконаю за них їхню роботу. Питання в єдиному - вводити її розпорядженням Голови Верховної Ради чи постановою парламенту, - сказав В.Литвин. - Для мене сьогодні проблема полягає лише в цьому».

В.Литвин повідомив, що зараз над цим питанням працює Головне юридичне управління Верховної Ради. За словами керівника парламенту, якщо буде прийнято рішення щодо введення в дію нової системи голосування постановою, то її проект буде внесено наступного понеділка, якщо розпорядженням Голови Верховної Ради - воно буде підписано після тестування системи.

«Вважаю, що цю тему потрібно закрити раз і назавжди», - підсумував він.

Share