Губернатор Прикарпаття набрав більше 50% голосів виборців

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк набрав 50,51% голосів виборців на виборах до Івано-Франківської обласної ради у мажоритарному окрузі № 52 (місто Коломия), повідомили ІМК у Коломийській міській виборчій комісії.

Серед 7 кандидатів у депутати до облради в цьому мажоритарному окрузі за М.Вишиванюка проголосували 3609 громадян, або 50,51% виборців. Його основний суперник - голова фракції БЮТ в Івано-Франківській облраді Юрій Романюк набрав 1143 голоси виборців, або 16%, - інформує ІМК.

У мажоритарних округах № 53 і № 54 (місто Коломия) з виборів депутатів до Івано-Франківської облради переможцями також вийшли представники Партії регіонів - за міністра охорони здоров'я Зіновія Митника проголосував 2651 виборець, або 36,96%, за заступника міністра юстиції Богдана Гдичинського віддали свої голоси 2023 виборці, або 30,34% від загальної кількості людей, які взяли участь у голосуванні.

Як повідомлялося раніше, голова Івано-Франківської ОДА М.Вишиванюк очолив список Партії регіонів на виборах до Івано-Франківської облради.

zaxid.net/newsua

Share