О.Кужель: Яценюк - це шавка!

Олександра Кужель в інтерв'ю Українській правді сказала, що лідер "Фронту Змін" Арсеній Яценюк - шавка. "Я думаю, що прихід Яценюка до влади в Україні - це навіть страшнішо. Ніхто не намагається його аналізувати. Перший раз мене напружило, коли я була в Чернівцях, і мені однокласники Яценюка сказали, що він, навчаючись у школі, вів зошит запису поганих вчинків своїх однокласників. Це не чорний піар, ви просто зустріньтеся з однокласниками Яценюка. На прикладі Яценюка дуже чітко видно, що робить з людьми випробування грошима і владою… Це - шавка!", - твердить О. Кужель.

"Можу сказати, що історію з середнім пальцем я не забуду ніколи... Я була радником у Тігіпка. Взагалі-то Яценюк в Нацбанку відповідав за господарську діяльність. Я вирішувала з ним питання проведення Дня Святого Миколая з дітками... У Яценюка були питання забезпечення роботи Нацбанку.

Але коли він сьогодні розповідає, що врятував Україну від дефолту, то він не говорить до кінця всю правду, що там було ще два інтелектуала, які все це вели - Саша Шлапак і Вадим Пушкарьов", - згадує Олександра Кужель.

Також О. Кужель припускає, що Яценюк - це проект, який сьогодні підтрмує Банкова: "Хіба Яценюка хтось чіпає? Ще й доплачують! Я маю на увазі, щоб вони піднімали теми, які відволікають від того, що відбувається в нинішній момент справді важливого".

http://firtka.if.ua/

Share