Про скликання четвертої сесії обласної ради

Відповідно до розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради О.Сича, 18 березня відбудеться IV сесія обласної ради.

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.03.2011. № 109-р
м. Івано-Франківськ

Про скликання четвертої
сесії обласної ради

Відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати четверту сесію обласної ради 18 березня 2011 року о 10 годині в залі засідань обласної ради (ІV поверх) з порядком денним:

1. Про затвердження звіту щодо виконання обласного бюджету за 2010 рік.

2. Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2010 рік за пріоритетними напрямками Стратегії економічного та соціального розвитку територій області до 2015 року.

3. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2011 рік.

4. Про регіональну цільову програму розвитку туризму в області на 2011-2015 роки.

5. Про стан законності в області за 2010 рік.

6. Майнові питання.

7. Інші питання.

На сесію запросити народних депутатів України, голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, начальників управлінь і відділів обласної державної адміністрації, голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів районних державних адміністрацій, керівників правоохоронних та судових органів, обласних підприємств і установ, політичних партій та громадських організацій, представників засобів масової інформації.


Голова обласної ради                                                                       Олександр Сич

Джерело Івано-Франківська обласна рада

Share